Naše aktivity

DRUMBAND

Skupinu DRUMBAND tvoří skupinka klientů a zaměstnanců našeho stacionáře, kteří chtěli vyzkoušet něco nového a neokoukaného. Na scénu kromě nadšení a elánu přicházejí počátkem roku 2014 drumbeny. Nejprve jsme si pořídili jen dvě sady po třech kusech různých velikostí a o pár týdnů později dalších pět sad. A tak máme krásných 21 drumbenů, které jsme si mohli sami ozdobit malbou. Specifikem těchto pseudo bubnů je možnost nejen bubnování, ale právě i vlastní výzdoba a také může sloužit jako stolička k posezení.
Jde o ekologicky nezávadný výrobek. Je vyroben z recyklovaného papíru a překližky. O to větší radost z nich máme, protože podporuje náš vztah k životnímu prostředí.

Za sebou máme již několik veřejných vystoupení, počínaje Docela malým festivalem v ZŠ Demlova, dále Koncert bez hranic na nádvoří jihlavského pivovaru, zahradní slavnost našeho DTS, 23. Ples DTS, benefiční koncert ve Vrakbaru.

K 2.2. 2018 už nemáme 21 drumbenů, ale jen 20!!! Jeden si zkrátka umřel (to jen pro ,,smutné“ zasmání).

Obsazení skupiny se průběžně mění v souvislosti se zájmem a možnostmi klientů. Na kontě máme řadu dalších vystoupení, a to především při prezentaci našeho stacionáře v rámci různých akcí pořádaných naším zřizovatelem, resp. odborem sociálních věcí, na vernisážích obrazů vytvořených našimi klienty, různých dalších akcích, kde nás chtějí vidět a hlavně slyšet…. 🙂

Členové hudební skupiny DRUMBAND – uživatelé a zaměstnanci stacionáře.

Vedoucí skupiny: Lucie Fialová

Tréninky: když je chuť a když je čas 🙂

Zabubnujeme i „na zakázku“ 🙂

Podporují nás

Skip to content