Srdce s láskou darované

Zažili jsme milé překvapení, když nás uprostřed shonu všedního dne navštívili žáci přípravné třídy ZŠ Jungmannova s paní učitelkou Janou Filovou a asistentkou Lindou Niklovou a darovali nám „s láskou vyrobená srdce“. Za to, že pomáháme občanům Jihlavy. Najednou si uvědomíte to, na co jinak nemáte čas: přes všechny překážky, úkoly, povinnosti, neshody a nezdary děláme záslužnou práci, která má smysl a je hodna ocenění. Děkujeme za povzbuzení!

P.S.: Líbí se nám i myšlenka vzájemného ocenění a nekonkurenční spolupráce mezi pomáhajícími organizacemi, to je vlna, na kterou chceme také naskočit (-:) Přejeme dostatek ocenění všem pomáhajícím pracovníkům!

Projekt „Srdce s láskou darované“

Děti přípravné třídy ze ZŠ Jihlava, Jungmannova 6 se účastnily projektu „Srdce s láskou darované“

V komunitním kruhu jsme si společně s dětmi povídali o vztazích mezi lidmi, jak bychom se k sobě navzájem měli chovat (respekt, úcta, ohleduplnost …). Během projektového dne se nám podařilo vytvořit dárečky v podobě srdíčkového polštáře a pár ozdobných srdíček na zavěšení. Výrobky jsme osobně dne 22. 2. 2022 darovali stacionáři na Královském vršku v Jihlavě, který zaopatřuje osoby s postižením a handicapem v Jihlavě.   Projektový den jsme si náležitě užili.

Děkujeme za spolupráci a s pozdravem Jana Filová – třídní učitelka, Linda Niklová – asistent pedagoga a celá přípravná třída ZŠ Jihlava Jungmannova 6 Jihlava

Přečtěte si naše další články…

Medailový víkend Ježků

Medailový víkend Ježků

První závody Českého hnutí speciálních olympiád, které se kdy konaly v Jihlavě, se sportovcům z našeho Sportovního...

Berani vs. Ježci

Berani vs. Ježci

Během svého sportovního soustředění v Jihlavě nás navštívili Berani* ze Zlína a pustili se do soubojů s našimi Ježky**...

Skip to content