Rekondiční pobyt v Bohuslavicích

Hospodářský dvůr Bohuslavice se stal od 24. do 28. 5. 2021 naší anticovidovou oázou. Že se tak stalo, za to vděčíme sponzorům, kteří pobyt i dopravu na něj finančně podpořili – za všechny účastníky děkujeme skupině našich tradičních sponzorů a dále Lubošovi Staňkovi a jeho přátelům. Moc si vážíme opakované sponzorské podpory všech jmenovaných.

Do Bohuslavic vyjela druhá skupina uživatelů (první skupina byla díky Lubošovi Staňkovi a jeho přátelům v září 2020 na Zvůli). Kvůli covidu jsme se potýkali jako všichni se spoustou omezení a rušení akcí, takže rekondiční pobyt po delší době byl jako závan svěžího vzduchu a dostál svému pojmenování. Základem spokojenosti účastníků bylo krásné ubytování, dobré jídlo a vstřícnost personálu Hospodářského dvora v čele s majitelem Jiřím Kovářem. Užili si výlety do okolí, setkání se zvířaty, jízdu na koni, posezení u táboráku, střelbu ze vzduchovky, večerní diskotéku, společnou zábavu a hlavně změnu prostředí a pobyt venku. Po návratu byl hlas lidu jasný: do Bohuslavic bychom rádi jeli znovu!

 

Přečtěte si naše další články…

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

V rámci celostátního Týdne sociálních služeb (4. - 10. 10. 2021) si Vás dovolujeme pozvat na Den otevřených dveří v...

Melounová párty

Melounová párty

byla jedním slovem boží.  Důkazy: na fotkách zde a ve fotogalerii. Nápad: Eva Kalábová - díky! Realizace: pracovníci a...

Skip to content